Грузило Kalipso вольфрам золото

Мінімальна ціна: від 10 грн

Колір - золото

stats
Статистика
234 Просмотры за неделю
80 В списке желаний
5 Купили
До модифікацій

Модифікації про Грузило Kalipso вольфрам золото

Характеристики
БрендGOLDEN CATCH
Вага грузила г.0,31
Грузило Kalipso вольфрам золото
Повернутися до товару
Опис Грузило Kalipso вольфрам золото

Нахлистові вольфрамові грузила рибалки України вже давно використовують для своїх цілей адже спектр застосування в рибалці їх дуже великий!

особливо їх цінують рибалки які люблять самостійно майструвати приманки.

Ці вантажу ідеально підходять для створення обертових блешень виступаючи в ролі сердечника. Завдяки значному вазі вольфраму при малих розмірах рибалка має можливість зробити "вертушку" з видатними польотні якості і стабільною грою. Комбінуючи кількість і вагу важків - можна створити найлегшій приманку для лову на ближній дистанції або досить важку з відмінними польотними характеристиками.

Також дані вантажу використовую в різного роду оснащеннях часто використовуються як ковзаючі вантажив в оснащенні типу "Техас". Вони добре підходять для виготовлення джиг-головок і мормишок. При цьому ідеальним способом фіксації гачка буде пайка. На належному рівні буде фіксація за допомогою епоксидного або швидковисихаючого клею.

Вольфрамові вантажу "Kalipso" зроблені з ювелірною точністю а різні колірні рішення і широкий модельний ряд дозволяють робити приманки для будь-яких умов.